دانلود زیرنویس فیلم Thor: End of Days 2020 این یک فیلم طرفدار نیست، بلکه دومین تولید کامل داستانی است که شامل THOR است، که به God of Thunder (2015) بازمی‌گردد. این دو فیلم دقیقاً یکسان هستند، از نظر داستانی، فقط برای یک مخاطب جدید بسته بندی شده اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Thor: End of Days 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Thor: End of Days 2020 بدتر از برخی فیلم های طرفدار، اما بهتر از تماشای خشک شدن رنگ است. این فیلم در صف طولانی فیلم‌هایی است که توسط Invincible Entertainment Partners با قیمتی معادل 50 دلار برای هر فیلم می‌خورند. این چیز بدی نیست، زیرا Invincible در حال پر کردن نیاز خدمات استریم مانند NETFLIX و AMAZON است تا خزانه خود را با محتوای نامحدود پر کند.

زیرنویس فیلم Thor: End of Days 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Thor: End of Days 2020 این فیلم‌ها، مانند Thor:End of Days، دقیقاً همان چیزی هستند که می‌خواهند باشند – سرگرمی‌های کم‌هزینه‌ای که ذهن شما را از ….. هر چه که باشد. این فیلم‌های شکست ناپذیر همچنین دارای ستاره‌های نامی هستند، معمولاً در اولین نقش‌هایشان، و از وقف عنوان و بازاریابی کافی برای جلب توجه شما استفاده می‌کنند.

زیرنویس Thor: End of Days 2020 - بلو سابتايتل

حتی برای لحظه‌ای کوتاه. بله، این کار رایگان است، بنابراین شما به راه خود ادامه می دهید شرکای Invincible Entertainment – ما را سرگرم نگه دارید…

دیدگاهتان را بنویسید